Kim jesteśmy?

Dom maklerski Q Securities powstał jako przedsięwzięcie kliku osób z pasją patrzących na rynek kapitałowy. Przeszliśmy od tego czasu długą drogę znacząco rozszerzając zakres usług i z sukcesem budując swoją reputację. Dziś należymy do czołówki najszybciej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Jesteśmy członkiem GPW i KDPW oraz jednym z liderów w zakresie usług ewidencyjno-depozytowych, przechowując i rejestrując dla naszych klientów aktywa o miliardowych wartościach.

Q Securities tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w renomowanych instytucjach finansowych, takich jak domy maklerskie, towarzystwa funduszy inwestycyjnych czy banki. To osoby kierujące przez lata takimi instytucjami lub je współtworzące. Finansiści, zarządzający aktywami, doradcy inwestycyjni, maklerzy, radcowie prawni i wiele innych osób podzielających wspólne wartości i zapał. Poznaj nas.

logo

Agnieszka Sawa

Prezes Zarządu

Jest skutecznym menadżerem z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu przez cele i wartości. Posiada umiejętność budowania zespołów zaangażowanych, zorientowanych na Klienta i jakość świadczonych usług. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej zarządzała złożonymi projektami, wymagającymi współpracy pomiędzy wieloma zespołami. Od początku swojej kariery zawodowej związana z bankowością oraz funduszami inwestycyjnymi i emerytalnymi.

logo

Jerzy Kasprzak

Wiceprezes Zarządu

Manager i Zarządzający aktywami z wieloletnim doświadczeniem w instytucjach finansowych: bankach, TFI i domach maklerskich. W swojej karierze pracował m.in. w TFI Allianz, Ipopema TFI, Noble Securities oraz ING Banku Śląskim. Wyniki osiągane przez Jerzego na wielu stanowiskach istotnie wpływały na sukcesy powyższych instytucji.

Rada Nadzorcza

  • Tomasz Matczuk - Przewodniczący Rady Nadzorczej
  • Przemysław Szpytka - Niezależny członek
  • Robert Majkowski
  • Michał Szukalski