Kim jesteśmy?

Dom maklerski Q Securities powstał jako przedsięwzięcie kliku osób z pasją patrzących na rynek kapitałowy. Przeszliśmy od tego czasu długą drogę znacząco rozszerzając zakres usług i z sukcesem budując swoją reputację. Dziś należymy do czołówki najszybciej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Jesteśmy członkiem GPW i KDPW oraz jednym z liderów w zakresie usług ewidencyjno-depozytowych, przechowując i rejestrując dla naszych klientów aktywa o miliardowych wartościach.

Q Securities tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w renomowanych instytucjach finansowych, takich jak domy maklerskie, towarzystwa funduszy inwestycyjnych czy banki. To osoby kierujące przez lata takimi instytucjami lub je współtworzące. Finansiści, zarządzający aktywami, doradcy inwestycyjni, maklerzy, radcowie prawni i wiele innych osób podzielających wspólne wartości i zapał. Poznaj nas.

logo

Agnieszka Sawa

Prezes Zarządu

Jest skutecznym menadżerem z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu przez cele i wartości. Posiada umiejętność budowania zespołów zaangażowanych, zorientowanych na Klienta i jakość świadczonych usług. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej zarządzała złożonymi projektami, wymagającymi współpracy pomiędzy wieloma zespołami. Od początku swojej kariery zawodowej związana z bankowością oraz funduszami inwestycyjnymi i emerytalnymi.

logo

Jerzy Kasprzak

Wiceprezes Zarządu

Manager i Zarządzający aktywami z wieloletnim doświadczeniem w instytucjach finansowych: bankach, TFI i domach maklerskich. W swojej karierze pracował m.in. w TFI Allianz, Ipopema TFI, Noble Securities oraz ING Banku Śląskim. Wyniki osiągane przez Jerzego na wielu stanowiskach istotnie wpływały na sukcesy powyższych instytucji.

logo

Robert Kwiatkowski

Członek Zarządu

Od 1994 związany z polskim rynkiem kapitałowym, odpowiedzialny za proces zamiany Powszechnych Świadectw Udziałowych na akcje NFI. Pierwsze 12 lat pracował w KDPW S.A. gdzie odpowiadał m.in. za obsługę spółek w zakresie operacji na papierach wartościowych, dematerializacji PŚU. W latach 2006-2014 związany z Giełdą Papierów Wartościowych m.in. jako dyrektor działu rozwoju i Wiceprezes Zarządu Bondspot SA. Od 2018 r. był członkiem Zarządu Emerging Europe Marketplace Sp. z o.o.

Rada Nadzorcza

  • Tomasz Matczuk - Przewodniczący Rady Nadzorczej
  • Robert Majkowski
  • Michał Szukalski
  • Marek Mikuć