Aktualności

27.11.2019

Oferta pracy – Prawnik

Dom maklerski Q Securities S.A. z siedzibą w Warszawie należy do czołówki najszybciej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Q Securities jest członkiem GPW i KDPW oraz aktywnym podmiotem w zakresie usług maklerskich oraz usług ewidencyjno-depozytowych, świadcząc m.in. usługi oferowania obligacji inwestorom instytucjonalnym, brokerskie, depozytariusza czy agenta emisji. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.qsecurities.pl. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Prawnik

Opis stanowiska:

  • praca w Departamencie Prawnym domu maklerskiego oraz współpraca z innymi komórkami, w tym inspektorem nadzoru i zarządem,
  • współpraca z doświadczonymi adwokatami i radca prawnymi,
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z działalnością Spółki, w tym działalnością maklerską i depozytariusza funduszy inwestycyjnych,,
  • współpraca z organami nadzoru finansowego oraz innymi organami administracji publicznej,
  • analiza przepisów prawnych dotyczących działalności domu maklerskiego,
  • przygotowywanie wewnętrznych aktów prawnych, w tym regulaminów i procedur,
  • obsługa prawna organów statutowych spółki (zarządu, rady nadzorczej, WZA),
  • tworzenie i opiniowanie umów.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w innym domu maklerskim lub TFI, ewentualnie w innej instytucji finansowej,
  • zainteresowanie prawem rynków kapitałowych,
  • doświadczenie w zakresie nadzoru wewnętrznego będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość przepisów o ochrony danych osobowych będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • zaangażowanie i chęć pogłębiania wiedzy.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w dynamicznie rozwijającym się domu maklerskim,
  • atrakcyjnej wynagrodzenie,
  • umowę o pracę lub inne preferowane warunki współpracy,
  • pakiet medyczny.